Anketë Online: Lojtarë Preferojnë Ruletë

Si të tregtisë Bitcoin në 100x levave ose diferencë

Ju mund të bëni të holla të mirë me BITMEX?


100Levave ×!! Cryptocurrency FX Llogaria Set Up


Nga një sondazh i kryer nga lojrat e Fatit Portal, 64% të gjithë lojtarë të preferojnë të luajnë ruletë dhe nuk poker, blackjack ose edhe lojëra elektronike. Pse? Një e vërtetë e të denjë lojëra për të luajtur në një kazino është ruletë. Kjo nuk është vetëm tjerrje e timonit që i jep klasën e saj, por fakti që roulette është një lojë për të vërtetë champions. Amatorë rri larg nga ruletë duke e lënë atë vetëm me të vërtetë e lojrave entuziastë. 1) Eksitim: Lojtarë të shtetit që asnjë tjetër të lojës e kanë luajtur mund të shkojë me emocion ata të ndjehen pas ata kanë vendosur të tyre individuale për baste dhe rrota fillon të tjerr topin dhe fluturon dhe hedhje nga një slot për një tjetër. Ata thonë se në zemrën tuaj hedhje çdo herë topin që përplaset me rrota.. 2) Thjeshtësia: Në krahasim me lojrat e tjera, roulette është e thjeshtë për të mësuar dhe të thjeshtë për të luajtur. Të gjithë ju duhet të bëni është të mendoj se ku topi do të vijnë për të pushuar kur rrota ndalon tjerrje. Edhe vendosja bast tuaj është e thjeshtë. Ju ose mund të bast në një numër, një rresht, një çift i rreshtave, një kolonë, një rresht i shtyllave, ngjyrë: të zezë ose të kuqe, ose edhe më e çuditshme apo edhe numrat e. Për ta bërë këtë ju nuk keni nevojë për të mësuar përmendësh të ndryshme dorën e sistemeve si në poker, ose të llogaritur nëse ata do të arrijnë të njëzet-e-një si në blackjack. Ju të vini një numri ose një pjesë e numrave dhe nëse topin mbështetet në numrat e keni zgjedhur, ju fitoni. 3) Disponueshmëria e Lojës Tabelat: Ndryshe nga vende të tjera tabela lojra ku ju ndonjëherë të duhet të presin për orë të tëra deri në një vend të hapet për ju, tryezë ruletë vend deri në shtatë ose nëntë lojtarë. Ka edhe disa të mëdha të rrumbullakëta që selia deri në dhjetë. Përveç, që nga viti roulette është një lojë veprim të shpejtë, lojtarët rrotullohen më shpesh sesa të thonë në një ndeshje Texas Holdem. 4) E Croupier: Ndryshe nga vende të tjera lojë tabelat, në ruletë e croupier është një pjesë aktive e lojës. Kur ata thonë me zë të lartë nga, Jo Më Shumë Baste, të gjithë ulet mbrapa dhe pret. E croupier vishet timon dhe ai pret së bashku me të gjithë të tjerët për topin që të rrokulliset poshtë në brendësi të pista dhe pjesën tjetër në një ngjyre të caktuar dhe numri i. Pastaj, e croupier shpall numrin dhe duart nga fitimet. 5) Patate Të Skuqura Me Ngjyra: Për ta bërë atë më të lehtë për ju për të ndjekur tuaj patate të skuqura mes të gjitha patate të skuqura, tuaj patate të skuqura janë të një ngjyrë të ndryshme se e gjithë pjesa tjetër e lojtarëve. Nuk ka asnjë tjetër lojë që ju lejon ky opsion. Kjo do të thotë që ju mund të pista tuaj patate të skuqura super të lehtë edhe në qoftë se ata janë në anën tjetër të tavolinës. 6) Nuk Mashtrimit: Njerëzit përpiqen dhe mashtrojnë në të gjitha lojra. Por në ruletë, askush nuk i lejohet të mbajë duart e tij mbi tavolinë, derisa croupier përfundon dorëzuar nga të gjitha paratë që fitoi. Edhe croupier veten mban duart larg dhe të përdor një shkop të gjatë për të shpërndarë patate të skuqura. Përfundim: Nga të gjitha lojëra të ndryshme, ata që ju mund të bast në një mënyrë të rregullt apo kazino online ose në shtëpi dhe ata që ju mund të luajnë për qejf në kompjuterin e shtëpisë tuaj, lojtarë të kërkojnë dhe të luajnë ruletë për të gjithë e mbi arsyet. Ata mendojnë se kjo është lojë që ka të gjitha në të gjitha një paketë. Ata duhet të dinë se çfarë ata janë duke folur në lidhje me. Anketë Online: Lojtarë Preferojnë Ruletë


· Ju lutemi!! Share pagesë!!

|

pjesë


・ Online Survey: Lojtarë Preferojnë Ruletë

[Link për këtë post (Kodi HTML)][ndjekëse URL]