Të njohur të familjes mbretërore dhe Aristokracisë Evropiane

Si të tregtisë Bitcoin në 100x levave ose diferencë

Ju mund të bëni të holla të mirë me BITMEX?


100Levave ×!! Cryptocurrency FX Llogaria Set Up


Një nga mënyrat ms lehtë për të përmbushur tuaj prncipe o princesa është në prestigjioze të kazinove në Evropë. E familjes mbretërore dhe Aristokracisë shkojnë të argëtohen në pesë kazinove në të posaçme, dhe në qoftë se ju jeni brenda ju mund të flisni me ta. Gjithashtu podrs të luajnë me ta, dhe kundër tyre, dhe në qoftë se ju jeni mjaft e mirë, podrs rrahin. Ajo është emocionuese idenë e dhënies së bagëtive të një mbret. Këto pesë hotel Kazinove ju japim këtë mundësi. Aqu debers ir fustan elegant me kostum apo xhaketë dhe moo dhe në modë këpucët e, ashtu si ju lënë që të vijnë dhe të jenë pjesë e aristokracisë evropiane, për të luajtur një lojë apo dy të bacar me ta. Kasino e listuara këtu janë më luksoze dhe më të madhe në Evropë. Tuaj klientelës nuk është turistët e sezonit, por e larta të shoqërisë. Pra, nëse ju jeni duke kërkuar për një mënyrë luksoze për të shpenzuar kohë në kazino duke luajtur Craps apo ndonjë tjetër lojë, ju mund të xhiruar zare në një prej kazinove të listuara këtu, ndërsa shokët tuaj udhëtarët janë duke pushuar në rivierën franceze, apo pazar në shtëpi me famë të madhe në Londër ose në Moskë. 1) Kazino e Monte-Carlo, [object Window]: Kjo është e preferuara e pasur dhe e famshme në Evropë për më shumë se 150 vite me parë kazino që u themelua nga Prncipe Carlos III de Mnaco në 1863. Kazino e Monte Carlo është një kompleks i pesë kazinove “të shtresës së lartë” e vendosur në bregdet, të zbukuruar me një ethyl rococ franga me kolona enmarmoladas, arta stolitë dhe kristal chandeliers. Atmosfera do të bëjë që ju të ndjeheni si një pjesëmarrës në një film të vogël frëngjisht. 2) Kazino Metropol, Moskë: Federata ruse ka numrin më të madh të kazinove dhe makinat slot në Evropën Lindore. E kazinove më të mira për turistët tashmë janë ata që janë të vendosura në hotele. Kazino Metropol, ai nuk është vetëm një nga më elegante në zonë, por është gjithashtu e përshtatshme të vendosura në qendër të qytetit të Moskës, vetëm pak minuta nga Kremlini. Shuma minimale për të vënë bast është 25 në çdo tryezë, dhe një natë në suita presidencial cuesta 2,000 dollarë. 3) Baden Baden Kazino, Gjermani: Kazino veteran evropian u themelua në 1809 dhe edhe pse ajo ka ndërruar disa pronarë që atëherë, reputacionin e tij si një nga më të bukura në Evropë dhe në Gjermani, sidomos nuk ka ndryshuar. Sot, Kazino Baden Baden është një nga atraksionet kryesore në qytet së bashku me të famshme dush springs. Nëse ju e injoroni lojërat tryezë dhe makinat slot. Duke ecur nëpër dhomë të madhe ndjehet e ngjashme me një vizitë në një muze të artit evropian, me të përhershëm tregon leo dhe skulpturat. 4) [object Window], Londër, Angli: Nëse ju vizitoni Angli, ju nuk mund të shkoj vetëm për ndonjë kazino, pa qenë një anëtar më parë. NËSE ju vendosni për të ndjekur atë procedurë, e Clermont Klubit në Berkley është një nga klubet bast me reputacion të mirë rreth. E ndërtuar në shekullin e parë 17, ajo ishte projektuar për të ngjajnë Sallën e Madhe në Holkham. Gjithashtu, kazino Clermont Klubi përfshin një fatit hall miqësore dhe të përshtatshme, me një bar ku anëtarët dhe mysafirët e tyre mund të gëzojnë një banket me një shishe shampanjë stil. Mos harroni se duke luajtur në kasinot në linjë është e ligjshme tani në Angli si që ju mund të bëni atë, nga çdo caf online. 5) Kazino Barriere de Deauville, Francë: Elegante casino resort kishte frymëzuar Ian Fleming në vitin e tij të parë të James Bond roman Casino Royale. E themeluar në 1860 nga Duc de Morny, kjo ekstravagante vend është një e bukur të kazinove në botë. Përveç objektet e saj në bast, Kazino Barriere ofron një shumëllojshmëri ekskluzive argëtuese, dhe tregon ngjarjet artistike. Të njohur të familjes mbretërore dhe Aristokracisë Evropiane


· Ju lutemi!! Share pagesë!!

|

pjesë


・ Conoce a la Realeza y Aristocracia Europea

[Link për këtë post (Kodi HTML)][ndjekëse URL]