[object Window]

Si Spam Bayesian Filtra Të Punës

Ata prej nesh rrënuar nga kasaphanën e dhjetra në mos qindra e padëshiruar email përshëndetje nesh si ne të hapur deri në tonë llogari të postës elektronike kanë pak shpresë për afat në formë të Bayesian filtra spam.

Lexo më shumë...

postuar nga: Teknologjia Kompjuterike Globale Nenet E Internetit.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group

Cisco CCNA Provimit Tutorial: Duke Përdorur Të Parëndësishme, File Transfer Protocol ([object Window])

Nëse TFTP nuk është e sigurt, pse e përdorin atë? Të mësojnë detaje për CCNA dhe botës reale sukses nga Chris Bryant, [object Window] #12933.

Lexo më shumë...

postuar nga: Teknologjia Kompjuterike Globale Nenet E Internetit.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group

Një duhet të dini rreth kompjuterit dhe internetit fjalor

zhargon kompjuter

Lexo më shumë...

postuar nga: Teknologjia Kompjuterike Globale Nenet E Internetit.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group

Një Kompjuter Dhe Internet Fjalor

Kur e keni përdorur kompjuterin dhe Internetin në biznesin tuaj, kjo është e gjitha shumë e lehtë të filloni të ndiheni sikur jeni duke u zhytur në një det të pakuptimta. Kompjuter të lidhur me gjëra që kanë tendencë që të ketë një gjuhë të gjithë e tyre, dhe ndërsa ju nuk keni nevojë të dini që të gjitha, ka shumë konfuze fjalët dhe frazat që ju jeni do të vijnë të gjithë herët ose më vonë. Këtu është një shpejtë abetare.

Lexo më shumë...

postuar nga: Teknologjia Kompjuterike Globale Nenet E Internetit.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group

Reinstalling Windows, pa ndonjë humbjen e të dhënave.

Kjo është një fakt i njohur: sistemi operativ Windows bëhet i paqëndrueshëm, me kohë. Ajo rregullisht ngrin, fiton një shumë e padobishme funksionet dhe plehra në regjistrin. Specialistët rekomandojnë reinstalling Windows nga e para jo më pak se një herë në vit. Shumica e përdoruesve të mendojnë për reinstalling Windows, si një kohë të gjatë, rutinë procesin e shoqëruar zakonisht me formatimin e hard disk. Në përgjithësi, kjo është mënyra ajo është - nëse ju bëni atë me dorë dhe në një të modës së vjetër mënyrë. Ajo e shekullit të 21-të dhe tashmë është koha për të harrojmë manual pune rutinë dhe humbjen e të dhënave! Delegat Windows instalimin në një profesionist në fushën e automating instalimin e programeve të - [object Window]!

Lexo më shumë...

postuar nga: Teknologjia Kompjuterike Globale Nenet E Internetit.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group

Serverat – A Keni Nevojë Për Një Për Biznesin Tuaj?

Kur ju filloni një biznes online, një nga vendimet më të rëndësishme që mund të bëni është të cilat server për të përdorur. Një web server është ajo që e bën një faqe interneti të drejtuar. Ajo merr një web faqe kërkesë, gjen Url file, dhe ngarkesa fotografi në requesters shfletuesit. Baza e çdo të biznesit në internet është server, dhe çelësi për zgjedhjen e drejtë server është e ditur nevojat e biznesit tuaj dhe të kuptuarit e cila server do të sigurojë përfitimet më të.

Lexo më shumë...

postuar nga: Teknologjia Kompjuterike Globale Nenet E Internetit.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group

Software i lirë nuk është mit!…ku të shkoni kur ju nuk mund të përballojë premium software çmimet

Kjo pjesë flet për të lira, burim të hapur alternativa për të shtrenjtë produkte software, të tilla si microsoft Office dhe Adobe Photoshop.

Lexo më shumë...

postuar nga: Teknologjia Kompjuterike Globale Nenet E Internetit.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group[object Window]
Teknologjia Kompjuterike Globale Nenet E Internetit.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group
GVMG - Vendi i Botimit Lista : Le të ndajnë artikullin me ju rreth World Wide Web

Afganistan | Afrika | Shqipëria | Algjeri | Andorra | Angolë | Antigua dhe Barbuda | arab | Argjentina | Armeni | Australi | Austri | Azerbaixhan | Bahamas | Bahrain | Bangladesh | Barbados | Bjellorusi | Belgjikë | Belize | Benin | Butani | Bolivi | Bosnja dhe Hercegovina | Botsvanë | [object Window] | Bullgaria | Burkina Faso | Burundi | Kamboxhi | Kamerun | Kanada | Cape Verde | Çad | Kili | Kinë | Kolumbi | Komora | Kongo | Kosta Rika | Kroacia | Kubë | Qipro | çek | Republika Çeke | Darussalam | Danimarkë | Djibouti | Dominican | Republika Dominikane | Timori Lindor | Ekuador | Egjipt | El salvador | Eritrea | Estoni | Etiopi | Fiji | Finlanda | Francë | Gabon | Gambia | Gjeorgji | Gjermani | Gana | Britania E Madhe | Britania E Madhe(Mbretëria e BASHKUAR) | Greqia | Grenada | Guatemala | Guine | Guinea-Bissau | Guyana | Haiti | Honduras | [object Window] | Hungari | Islandë | Indi | Indonezi | Iran | Irak | Irlandë | Izraelit | Itali | Breg Fildishit | Xhamajka | Japoni | [object Window] | Kazahstan | Kenia | Kiribati | Kosovë | Kuwait | Kirgistan | Laos | Letoni | Liban | Lesoto | Liberi | Libi | Liechtenstein | Lituani | Luksemburg | Makao | Maqedoni | Madagaskar | Malawi | Malajzi | Maldives | Mali | Maltë | Marshall | Martinique | Mavritani | Mauritius | Meksikë | Mikronezi | Moldovë | Monako | Mongoli | Mali i Zi | Marok | Mozambik | Myanmar | Namibia | Nauru | Nepal | Holandë | Neves Augusto Nevis | Zelanda E Re | Nikaragua | Niger | Nigeri | Korea e Veriut | Irlanada veriore | Irlanada veriore(Mbretëria e BASHKUAR) | Norvegji | Oman | Pakistan | Palau | Territori palestinez | Panama | Papua Guinea e Re | Paraguaj | Peru | Filipine | Poloni | Portugali | [object Window] | Qatar | Bashkim | Rumani | Rusia | Rwanda | Saint Lucia | Samoa | San Marino | Sao Tome dhe Principe | Arabia Saudite | Senegal | Serbia | Seychelles | Sierra Leone | Singapor | Slovakia | Slovenia | Salomoni | Somalia | Afrika e Jugut | Korea E Jugut | Spanjë | Sri Lanka | Sudan | Suriname | Swaziland | Suedi | Zvicër | Arab sirian | Tajvan | Taxhikistan | Tanzania | Tajlandë | Togo | karrocë me dy rrota | Trinidad dhe Tobago | Tunizi | Turqi | Turkmenistan | Tuvalu | SHBA | Uganda | Mbretëria e BASHKUAR | Ukrainë | Emiratet e Bashkuara Arabe | Mbretëria E Bashkuar | Shtetet E Bashkuara Të Amerikës | Shtetet E Bashkuara Të Amerikës(SHBA) | Uruguay | Uzbekistan | Vanuatu | Vatikan | [object Window] | Bolivar Venezuelës | Vietnam | Vincent | Jemen | Zambia | Zimbabve | GDI | Global Domains International, [object Window]. | Manual GDI Regjistrohu Gjuha - GDI Llogaria Guide Setup Gjuha | Freedom.WS | WEBSITE.WS | .WS Domain | .WS Domain Affiliate | Dot-ws flluskë | flluskë dot-com | Dot-ws boom | Dot-com boom | Të ardhurat për Life | Website GDI Earth | Global WebSite Earth | Global Artikuj WebSite |

Bi Mato rënie sy