Lojra

Lojë Falas Online Shkarkime

Shumica prej nesh si për të luajtur lojra online. Sot mund të gjeni lloje të ndryshme të lirë lojrash online. Ju nuk duhet të paguani shuma të mëdha vetëm për të shkarkuar një lojë nga Interneti.

Lexo më shumë...

postuar nga: Teknologjia Kompjuterike Globale Nenet E Internetit.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group

PC Lojë Kompjuterike – Angazhimi Realizëm Dhe Imagjinatën

Zhvillimin e personale lojërat kompjuterike nga e thjeshtë multimedia ushtrime për trendin aktual që përfshin shumë të sofistikuar grafika, sistemi operativ dhe rrethojnë shëndoshë të sistemit kanë qenë shumë të shpejtë dhe mbresëlënëse. Llojet e lojrave që janë duke u tregtuar në internet dhe në të rregullt shitore llogari për mijë e varieteteve. Lojra shkojnë nga strategjike, në kohë reale, roli i luajtur, [object Window], mundi em up, personi i tretë rekreativë, gara dhe simulimi për emrin mo...

Lexo më shumë...

postuar nga: Teknologjia Kompjuterike Globale Nenet E Internetit.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group

Online Botën E Lojrave Arcade

Të gjithë do arcade lojra. Nga fëmijët për të rriturit, ata janë të gjithë të shtangur nga ky lloj i argëtimit.

Lexo më shumë...

postuar nga: Teknologjia Kompjuterike Globale Nenet E Internetit.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group

[object Window] – Wii Dashuri Ajo, Dhe Kështu Wii-ll Ju!

Nintendo Wii është një video lojë të sistemit të kontrolluara nga industrinë e lojrave gjigant Nintendo Co. [object Window]. Pavarësisht besimin popullor, Nintendo Wii nuk është krejtësisht e re në të vërtetë është një përditësuar dhe u quajt version i companys shumë popullor Nintendo Revolucionit. Edhe pse Nintendo Wii është konsideruar si diçka e një underachiever nga loja shqyrtimit të, sepse ajo ka më pak karakteristika të shtuar dhe më pak të freskët grafikë se shumë të tjera të lojrave consoles, Nintendo Wii është në fakt një hit i madh me tifozë dhe kështu një bi...

Lexo më shumë...

postuar nga: Teknologjia Kompjuterike Globale Nenet E Internetit.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group

[object Window]

Bookworm është një alternativë shumë të mirë për disa të dhunshme lojra popullore sot. Qëllimi është i thjeshtë: drejtshkrimi i fjalëve me lidh letra e gjetur në bordin. Kur ju të formuar një vlefshme fjala, ajo do të zhduket dhe letra e mësipërme do të shkojnë poshtë. Nuk janë kurrë të zbrazët hapësirat e reja letra të mbushur boshllëqet në krye të bordit. Gjatë fjalës ju formën, sa më i lartë të shënuar dhe më mirë ju do të jetë. Nëse të gjithë ju mund të dalë me të janë fjalë të shkurtra, pastaj pllaka të kuqe do të shfaqet. [object Window].

Lexo më shumë...

postuar nga: Teknologjia Kompjuterike Globale Nenet E Internetit.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group

Lojra Flash

Macromedia Flash ardhur në 1996, dhe fillimisht ishte projektuar për të shtuar animacion dhe interaktive për përndryshe kryesisht media të lirë faqet e internetit. Megjithatë, kjo nuk ishte e gjatë para se zhvilluesit filluan të kuptojnë potencialin e software, dhe funksionalitetin e shtuar u bë në dispozicion me çdo përsëritje.

Lexo më shumë...

postuar nga: Teknologjia Kompjuterike Globale Nenet E Internetit.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group

Gjë Qesharake Lojra

Të luajë më shumë se 3700 lojra si arcade lojra , lojra, lojra kazino, puzzle lojra dhe lojra sportive.

Lexo më shumë...

postuar nga: Teknologjia Kompjuterike Globale Nenet E Internetit.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group

Lojra- Emocioni Është E Varur

Kur ju shikojnë live veprimit në film ekranet, ju të merrni ngacmuar. Kombinuar me efektet e të shëndosha veprimi mund të jetë një emocion i vërtetë. Disa nga veprimet që ne të shikojnë merr frymë larg.

Lexo më shumë...

postuar nga: Teknologjia Kompjuterike Globale Nenet E Internetit.WS | GVMG - Global Viral Marketing GroupLojra
Teknologjia Kompjuterike Globale Nenet E Internetit.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group
GVMG - Vendi i Botimit Lista : Le të ndajnë artikullin me ju rreth World Wide Web

Afganistan | Afrika | Shqipëria | Algjeri | Andorra | Angolë | Antigua dhe Barbuda | arab | Argjentina | Armeni | Australi | Austri | Azerbaixhan | Bahamas | Bahrain | Bangladesh | Barbados | Bjellorusi | Belgjikë | Belize | Benin | Butani | Bolivi | Bosnja dhe Hercegovina | Botsvanë | [object Window] | Bullgaria | Burkina Faso | Burundi | Kamboxhi | Kamerun | Kanada | Cape Verde | Çad | Kili | Kinë | Kolumbi | Komora | Kongo | Kosta Rika | Kroacia | Kubë | Qipro | çek | Republika Çeke | Darussalam | Danimarkë | Djibouti | Dominican | Republika Dominikane | Timori Lindor | Ekuador | Egjipt | El salvador | Eritrea | Estoni | Etiopi | Fiji | Finlanda | Francë | Gabon | Gambia | Gjeorgji | Gjermani | Gana | Britania E Madhe | Britania E Madhe(Mbretëria e BASHKUAR) | Greqia | Grenada | Guatemala | Guine | Guinea-Bissau | Guyana | Haiti | Honduras | [object Window] | Hungari | Islandë | Indi | Indonezi | Iran | Irak | Irlandë | Izraelit | Itali | Breg Fildishit | Xhamajka | Japoni | [object Window] | Kazahstan | Kenia | Kiribati | Kosovë | Kuwait | Kirgistan | Laos | Letoni | Liban | Lesoto | Liberi | Libi | Liechtenstein | Lituani | Luksemburg | Makao | Maqedoni | Madagaskar | Malawi | Malajzi | Maldives | Mali | Maltë | Marshall | Martinique | Mavritani | Mauritius | Meksikë | Mikronezi | Moldovë | Monako | Mongoli | Mali i Zi | Marok | Mozambik | Myanmar | Namibia | Nauru | Nepal | Holandë | Neves Augusto Nevis | Zelanda E Re | Nikaragua | Niger | Nigeri | Korea e Veriut | Irlanada veriore | Irlanada veriore(Mbretëria e BASHKUAR) | Norvegji | Oman | Pakistan | Palau | Territori palestinez | Panama | Papua Guinea e Re | Paraguaj | Peru | Filipine | Poloni | Portugali | [object Window] | Qatar | Bashkim | Rumani | Rusia | Rwanda | Saint Lucia | Samoa | San Marino | Sao Tome dhe Principe | Arabia Saudite | Senegal | Serbia | Seychelles | Sierra Leone | Singapor | Slovakia | Slovenia | Salomoni | Somalia | Afrika e Jugut | Korea E Jugut | Spanjë | Sri Lanka | Sudan | Suriname | Swaziland | Suedi | Zvicër | Arab sirian | Tajvan | Taxhikistan | Tanzania | Tajlandë | Togo | karrocë me dy rrota | Trinidad dhe Tobago | Tunizi | Turqi | Turkmenistan | Tuvalu | SHBA | Uganda | Mbretëria e BASHKUAR | Ukrainë | Emiratet e Bashkuara Arabe | Mbretëria E Bashkuar | Shtetet E Bashkuara Të Amerikës | Shtetet E Bashkuara Të Amerikës(SHBA) | Uruguay | Uzbekistan | Vanuatu | Vatikan | [object Window] | Bolivar Venezuelës | Vietnam | Vincent | Jemen | Zambia | Zimbabve | GDI | Global Domains International, [object Window]. | Manual GDI Regjistrohu Gjuha - GDI Llogaria Guide Setup Gjuha | Freedom.WS | WEBSITE.WS | .WS Domain | .WS Domain Affiliate | Dot-ws flluskë | flluskë dot-com | Dot-ws boom | Dot-com boom | Të ardhurat për Life | Website GDI Earth | Global WebSite Earth | Global Artikuj WebSite |

Bi Mato rënie sy